ŽIVOT JEDNÝ HOLKY

Kavárna Bez konceptu

10. listopadu 2017 v 16:19 | LUC |  Liberec
V létě jsme s přítelem jeli na čumendu do Liberce ( obídek a nějaké to courání městem). Po cestě jsem samozřejmě koumala kam si zajdeme na kafíčko, jak jinak. Na instagramu jsem narazila na kavárku Bez konceptu, tak jsme se tam i vydali.Řeknu vám, že to byla štreka.
Z centra jsme se tam plahočili tím horkem celkem dlouho.
Několikrát jsme to chtěli vzát, protože se nám zdálo, že to přece nemůže být tak daleko! No a nebo, že jsme se prostě ztratili, ale navigace nás tam nakonec dovedla.
Mám za to, že je to nedaleko od ZOO. Mají tam v nabídce kávu LanBoheme a Doubleshot, tak to jsem jásala, poněvadž tyto kávy patří mezi mé oblíbené. Toho dne měli Doubleshot a nějakou italskou směs. Poprosila jsem o cappuccino z kávy Doubleshot, ale nejspíš si mě chtěli vyzkoušet, protože to určitě tak nechutnalo :-D
Já jsem ale nic nenamítala, protože to si můžu dovolit jen když jdu sama. Přítel si ze mě potom vždy dělá srandu, jak pořád všechny kafíčka hejtuju. :-D
No dali jsem si i croissanty jako posílení na zpáteční cestu k radnici :-)
Interiér je moc hezký,lazený do modrých barev a na zdech jsou velmi krásné obrazy. Celkový dojem byl velmidobrý takže o5 doporučuji.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama