ŽIVOT JEDNÝ HOLKY

Duben 2018

Není dárek jako dárek

8. dubna 2018 v 11:04 | LUC |  Life is life
Dnes ráno jsem zapla počítač a na ploše jsem si všimla, že mám soubor s názvem jednorožec, který většinou přelížím.
Vím o něm, je tam den co den už 4 roky. Nikdy se na něj moc nezamněřuji, protože mě k němu pojí jisté vzpomínky do kterých vždy zůstávám ponořená dost dlouho a já se nechci pořád vracet do minulosti. Chci žít přítomností. Ikdyž z minulosti se můžeme hodně poučit. Né každý to ale aplikuje že ? :D

No a jelikož jsem dlooouho nepřidala žádný příspěvek tak jsem si řekla, proč sem nedát něco o jednorožcích. Je to pohádka a je to zároveň i dárek. Přemýšlíte někdy o tom jaký dárek komu dát? Jsou lepší hmotné či nehmotné dárky?
Pro mne je to jednoznačné. Zážitky nám v mysli zůstanou, věc můžeme vyhodit. A pokud vám dá někdo něco takového, zůstane ve vašem srdci na vždy. Může to být sebe větší hloupost nebo sebe menší maličkost. Vždy když na to myslím,mám zvláštní pocit. Asi to ani nebyla tak láska jako přátelství, které se pokazilo tím, že jsme si mysleli, že jde o něco víc. Ale zůstala mi pohádka o jednorožci. Popravdě i po těch víc než 4 letech mě to dojímá. Dnes bude asi den zpátky do minulosti. Nutí mě to k přemýšlením nad různými věcmi.

Od kdy jsou jednorožci tak populární ? Nebo jak toto šílenství začalo? Každý teď miluje jednorožce. Za pár měsíců či let to opadne a jen hrstce tato láska k mýtické bytosti zůstane. Když jsem se já zamilovala bylo hodně těžké sehnat něco kde by byl vyobrazen, a teď .... na každém rohu jednorožci.