ŽIVOT JEDNÝ HOLKY

Praha

Antonínovo pekařství

16. listopadu 2017 v 16:50 | LUC
Antonínovo pekařství na Strossmayerově náměstí v Praze

Jedno velké zklamání co se týče přípravy kávy. Na pečivo a celkové občerstvení nemůžu říct ani slovo, to mají super. Ale už po několikáté mi tam připravila kávu osoba absolutně nezpůsobílá :(
Já si hodně zakládám na tom, aby byla káva připravená správně a strašně mi vadí když si zaplatím nemálo peněz za kávu která mě zklame a jsem z toho pak smutná. A to musím poznamenat, že co se týká zrn, tak ty mají pražená od Doubleshotu. Nechápu jak někdo může zmršit tak kvalitní kávu tím, že jí neumí připravit. Měl by tam pracovat jak prodavač pro pečivo tak barista pro přípravu kávy !

Dos Mundos

10. listopadu 2017 v 13:06 | LUC
Dos Mundos - Kavárna a také pražírna

Kavárna v ulici - Milady Horákové 38, Praha 7 má velmi příjemnou atmosféru. Můžete si zde dát jak espresso tak i filtr a také malá jídla, polévky, domácí koláče, dorty, nebo sladké snídaně :)
Jejich čerstvě praženou kávu si můžete koupit i s sebou, což třeba já oceňuji, protože si ráda udělám dobrou kávu i v pohodlí domova :)
Velmi mne zaujalo posezení v houpačkovém provedení,je to vážně roztomilé a pro infantilní lidičky jako jsem já prostě paráda :)

toto místo mohu vřele doporučit. Káva mi chutnala. Byla jemná a kapánek nasládlá prostě mňam mňam
 
 

Reklama